Estación do Barco de Valdeorras: Diferenzas entre revisións
Contido eliminado Contido engadido
Liña 34: | Liña 34: | ||
! Nome do tren !! Orixe/Destino !! Paradas intermedias !! Características |
! Nome do tren !! Orixe/Destino !! Paradas intermedias !! Características |
||
|- align=center |
|- align=center |
||
| rowspan=2 bgcolor=lightblue|'''[[Alvia]]''' ||bgcolor=lightblue|[[Estación de Vigo|Vigo]] || bgcolor=lightblue|[[A Rúa-Petín]] · [[San Clodio-Quiroga]] · [[Estación de Monforte de Lemos|Monforte de Lemos]] · [[Estación do Empalme|Ourense-Empalme]] · [[Estación do Porriño|O Porriño]] · [[Estación de Redondela|Redondela de Galicia]] || rowspan=2 bgcolor=lightblue|''Diario'' |
| rowspan=2 bgcolor=lightblue|'''[[Alvia]]''' ||bgcolor=lightblue|[[Estación de Vigo-Guixar|Vigo-Guixar]] || bgcolor=lightblue|[[A Rúa-Petín]] · [[San Clodio-Quiroga]] · [[Estación de Monforte de Lemos|Monforte de Lemos]] · [[Estación do Empalme|Ourense-Empalme]] · [[Estación do Porriño|O Porriño]] · [[Estación de Redondela|Redondela de Galicia]] || rowspan=2 bgcolor=lightblue|''Diario'' |
||
|- align=center |
|- align=center |
||
| bgcolor=lightblue|[[Estación de Sants|Barcelona-Sants]] || bgcolor=lightblue|Ponferrada · Bembibre · Astorga · León · [[Estación de Sahagún|Sahagún]] · Palencia · Burgos · [[Estación de Miranda de Ebro|Miranda de Ebro]] · Vitoria/Gasteiz · Pamplona · Tafalla · [[Estación de Castejón de Ebro|Castejón de Ebro]] · [[Estación de Tudela de Navarra|Tudela de Navarra]] · [[Estación de Delicias|Zaragoza-Delicias]] · Lleida-Pirineus · [[Estación de Camp de Tarragona|Camp de Tarragona]] |
| bgcolor=lightblue|[[Estación de Sants|Barcelona-Sants]] || bgcolor=lightblue|Ponferrada · Bembibre · Astorga · León · [[Estación de Sahagún|Sahagún]] · Palencia · Burgos · [[Estación de Miranda de Ebro|Miranda de Ebro]] · Vitoria/Gasteiz · Pamplona · Tafalla · [[Estación de Castejón de Ebro|Castejón de Ebro]] · [[Estación de Tudela de Navarra|Tudela de Navarra]] · [[Estación de Delicias|Zaragoza-Delicias]] · Lleida-Pirineus · [[Estación de Camp de Tarragona|Camp de Tarragona]] |
||
Liña 40: | Liña 40: | ||
| rowspan=4; bgcolor=lightblue|'''[[Arco, Renfe|Arco]]'''<br>''Camiño de Santiago'' ||bgcolor=lightblue|[[Estación de San Cristovo|A Coruña-San Cristovo]] ||bgcolor=lightblue|[[A Rúa-Petín]] · [[Estación de Monforte de Lemos|Monforte de Lemos]] · [[Estación do Empalme|Ourense-Empalme]] · [[Estación do Carballiño|O Carballiño]] · [[Estación de Santiago de Compostela|Santiago de Compostela]] || rowspan=4; bgcolor=lightblue|''Diario''<br>''A Coruña-Bilbao e Vigo-Hendaia circulan xuntas no percorrido entre [[Estación do Empalme|Ourense-Empalme]] e [[Estación de Miranda de Ebro|Miranda de Ebro]]. |
| rowspan=4; bgcolor=lightblue|'''[[Arco, Renfe|Arco]]'''<br>''Camiño de Santiago'' ||bgcolor=lightblue|[[Estación de San Cristovo|A Coruña-San Cristovo]] ||bgcolor=lightblue|[[A Rúa-Petín]] · [[Estación de Monforte de Lemos|Monforte de Lemos]] · [[Estación do Empalme|Ourense-Empalme]] · [[Estación do Carballiño|O Carballiño]] · [[Estación de Santiago de Compostela|Santiago de Compostela]] || rowspan=4; bgcolor=lightblue|''Diario''<br>''A Coruña-Bilbao e Vigo-Hendaia circulan xuntas no percorrido entre [[Estación do Empalme|Ourense-Empalme]] e [[Estación de Miranda de Ebro|Miranda de Ebro]]. |
||
|- align=center |
|- align=center |
||
|bgcolor=lightblue|[[Estación de Vigo|Vigo]] ||bgcolor=lightblue|[[A Rúa-Petín]] · [[Estación de Monforte de Lemos|Monforte de Lemos]] · [[Estación do Empalme|Ourense-Empalme]] · [[Estación de Guillarei|Guillarei]] · [[Estación de Redondela|Redondela de Galicia]] |
|bgcolor=lightblue|[[Estación de Vigo-Guixar|Vigo-Guixar]] ||bgcolor=lightblue|[[A Rúa-Petín]] · [[Estación de Monforte de Lemos|Monforte de Lemos]] · [[Estación do Empalme|Ourense-Empalme]] · [[Estación de Guillarei|Guillarei]] · [[Estación de Redondela|Redondela de Galicia]] |
||
|- align=center |
|- align=center |
||
|bgcolor=lightblue|[[Estación de Abando|Bilbao-Abando]] ||bgcolor=lightblue|Ponferrada · Bembibre · Astorga · León · [[Estación de Sahagún|Sahagún]] · Palencia · Burgos · [[Estación de Miranda de Ebro|Miranda de Ebro]] · Llodio |
|bgcolor=lightblue|[[Estación de Abando|Bilbao-Abando]] ||bgcolor=lightblue|Ponferrada · Bembibre · Astorga · León · [[Estación de Sahagún|Sahagún]] · Palencia · Burgos · [[Estación de Miranda de Ebro|Miranda de Ebro]] · Llodio |
||
Liña 52: | Liña 52: | ||
| rowspan=3; bgcolor=lightblue| '''[[Trenhotel]]'''<br>''Galicia'' ||bgcolor=lightblue|[[Estación de San Cristovo|A Coruña-San Cristovo]] ||bgcolor=lightblue|[[A Rúa-Petín]] · [[San Clodio-Quiroga]] · [[Estación de Monforte de Lemos|Monforte de Lemos]] · [[Estación de Sarria|Sarria]] · [[Estación de Lugo|Lugo]] · [[estación de Curtis|Curtis]] · [[Betanzos-Infesta]] || rowspan=3; bgcolor=lightblue|''Diario'' |
| rowspan=3; bgcolor=lightblue| '''[[Trenhotel]]'''<br>''Galicia'' ||bgcolor=lightblue|[[Estación de San Cristovo|A Coruña-San Cristovo]] ||bgcolor=lightblue|[[A Rúa-Petín]] · [[San Clodio-Quiroga]] · [[Estación de Monforte de Lemos|Monforte de Lemos]] · [[Estación de Sarria|Sarria]] · [[Estación de Lugo|Lugo]] · [[estación de Curtis|Curtis]] · [[Betanzos-Infesta]] || rowspan=3; bgcolor=lightblue|''Diario'' |
||
|- align=center |
|- align=center |
||
|bgcolor=lightblue|[[Estación de Vigo|Vigo]] ||bgcolor=lightblue|[[A Rúa-Petín]] · [[San Clodio-Quiroga]] · [[Estación de Monforte de Lemos|Monforte de Lemos]] · [[Estación do Empalme|Ourense-Empalme]] · [[Estación de Guillarei|Guillarei]] · [[Estación do Porriño|O Porriño]] · [[Estación de Redondela|Redondela de Galicia]] |
|bgcolor=lightblue|[[Estación de Vigo-Guixar|Vigo-Guixar]] ||bgcolor=lightblue|[[A Rúa-Petín]] · [[San Clodio-Quiroga]] · [[Estación de Monforte de Lemos|Monforte de Lemos]] · [[Estación do Empalme|Ourense-Empalme]] · [[Estación de Guillarei|Guillarei]] · [[Estación do Porriño|O Porriño]] · [[Estación de Redondela|Redondela de Galicia]] |
||
|- align=center |
|- align=center |
||
|bgcolor=lightblue|[[Estación de Sants|Barcelona-Sants]] ||bgcolor=lightblue|Ponferrada · Astorga · León · Palencia · Burgos · Logroño · [[Estación de Castejón de Ebro|Castejón de Ebro]] · [[Estación de Tudela de Navarra|Tudela de Navarra]] · [[Estación de Delicias|Zaragoza-Delicias]] · [[Estación de Pirineus|Lleida-Pirineus]] · [[Estación de Camp de Tarragona|Camp de Tarragona]] |
|bgcolor=lightblue|[[Estación de Sants|Barcelona-Sants]] ||bgcolor=lightblue|Ponferrada · Astorga · León · Palencia · Burgos · Logroño · [[Estación de Castejón de Ebro|Castejón de Ebro]] · [[Estación de Tudela de Navarra|Tudela de Navarra]] · [[Estación de Delicias|Zaragoza-Delicias]] · [[Estación de Pirineus|Lleida-Pirineus]] · [[Estación de Camp de Tarragona|Camp de Tarragona]] |
Revisión como estaba o 19 de abril de 2015 ás 14:06
Coordenadas: 42°25′06″N 06°59′06″O / 42.41833, -6.98500
O Barco de Valdeorras | |
---|---|
Situación | O Barco de Valdeorras |
Liñas | |
Longa Distancia | Alvia, Arco, Trenhotel |
Media distancia |
O Barco de Valdeorras é unha estación de Adif situada no concello do Barco de Valdeorras, na provincia de Ourense. Está situada na liña A Coruña-Palencia.