Estación do Barco de Valdeorras: Diferenzas entre revisións
Contido eliminado Contido engadido
Sen resumo de edición |
|||
Liña 1: | Liña 1: | ||
{{Infobox estación ADIF |
{{Infobox estación ADIF |
||
| nome = |
| nome = O Barco de Valdeorras |
||
| imaxe = |
| imaxe = |
||
| lenda = |
| lenda = |
Revisión como estaba o 1 de xaneiro de 2010 ás 18:11
O Barco de Valdeorras é unha estación de Adif situada no concello do Barco de Valdeorras, na provincia de Ourense. Está situada na liña A Coruña-Palencia.
Trens
Media Distancia / Rexionais
Longa distancia
Nome do tren | Orixe/Destino | Paradas intermedias | Características |
---|---|---|---|
Alvia | Vigo | A Rúa-Petín · San Clodio-Quiroga · Monforte de Lemos · Ourense-Empalme · O Porriño · Redondela de Galicia | Diario |
Barcelona-Sants | Ponferrada · Bembibre · Astorga · León · Sahagún · Palencia · Burgos · Miranda de Ebro · Vitoria/Gasteiz · Pamplona · Tafalla · Castexón de Ebro · Tudela de Navarra · Zaragoza-Delicias · Lleida-Pirineus · Camp de Tarragona | ||
Arco Camiño de Santiago |
A Coruña-San Cristovo | A Rúa-Petín · Monforte de Lemos · Ourense-Empalme · O Carballiño · Santiago de Compostela | Diario A Coruña-Bilbao e Vigo-Hendaia circulan xuntas no percorrido entre Ourense-Empalme e Miranda de Ebro. |
Vigo | A Rúa-Petín · Monforte de Lemos · Ourense-Empalme · Guillarei · Redondela de Galicia | ||
Bilbao-Abando | Ponferrada · Bembibre · Astorga · León · Sahagún · Palencia · Burgos · Miranda de Ebro · Llodio | ||
Irún Hendaia (Chega a Hendaia e sae de Irún) |
Ponferrada · Bembibre · Astorga · León · Sahagún · Palencia · Burgos · Miranda de Ebro · Vitoria/Gasteiz · Altsasu · Zumárraga · Donostia/San Sebastián | ||
Trenhotel Atlántico |
Ferrol | A Rúa-Petín · San Clodio-Quiroga · Monforte de Lemos · Sarria · Lugo · Guitiriz · Curtis · Betanzos-Infesta · Betanzos-Cidade · Pontedeume | Non circula domingos |
Madrid-Chamartín | Ponferrada · Bembibre · Astorga · Veguellina · León · Sahagún · Palencia · Venta de Baños · Valladolid-Campo Grande · Medina do Campo · Ávila | Non circula sábados | |
Trenhotel Galicia |
A Coruña-San Cristovo | A Rúa-Petín · San Clodio-Quiroga · Monforte de Lemos · Sarria · Lugo · Curtis · Betanzos-Infesta | Diario |
Vigo | A Rúa-Petín · San Clodio-Quiroga · Monforte de Lemos · Ourense-Empalme · Guillarei · O Porriño · Redondela de Galicia | ||
Barcelona-Sants | Ponferrada · Astorga · León · Palencia · Burgos · Logroño · Castexón de Ebro · Tudela de Navarra · Zaragoza-Delicias · Lleida-Pirineus · Camp de Tarragona |